Naturalne syropy owocowe

Naturalne syropy owocowe tworzymy z myślą o ludziach ceniących jakość i tradycję. Nasze produkty w niczym nie przypominają syropów z seryjnej produkcji, które przeważają na półkach wielu sklepów i supermarketów. Producent syropów wykorzystuje wyłącznie dojrzałe , starannie wyselekcjonowane owoce i cukier stosowane przez polskie gospodynie od wieków. Owoce są połączone z cukrem w proporcji pół na pół. Naturalne syropy firmy Spichlerz nie zawierają dodatku wody i nie zawierają sztucznych substancji słodzących.

W oparciu o tradycyjne receptury powstają syropy, które mają naturalny kolor i zapach a ich smak przywodzi na myśl soki i syropy gotowane i pasteryzowane domowymi sposobami przez nasze babcie. Teraz nie trzeba już poświęcać długich godzin na samodzielną obróbkę owoców i przygotowywanie zdrowych soków, aby móc poczuć tradycyjne polskie smaki.

Spichlerz – znany producent syropów owocowych – zadbał, aby produkty ze sklepu dorównywały jakością domowym wyrobom.

Prawdziwy syrop malinowy, który nasze babcie wykorzystywały jako sposób na walkę z przeziębieniem, bogaty w witaminę C syrop żurawinowy, a może wzmacniający syrop z czarnych porzeczek lub pyszny syrop z truskawek? W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór naturalnych syropów, dlatego każdy może dobrać idealny smak dla siebie.

Zimą możesz je dodać do gorącej herbaty, tworząc w ten sposób parujący napój, który rozgrzeje Cię nawet w najmroźniejszy dzień, a latem połączyć z wodą mineralną i lodem, aby zastąpić niezdrowe napoje gazowane. Syropy owocowe doskonale uzupełnią również smak drinków, eleganckich koktajli oraz deserów (ciast, lodów, budyniów itp.).

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Facebook
Instagram