Naturalne przetwory domowe

Naturalne składniki, prosty skład oparty o tradycyjne receptury i wyjątkowy aromat przywodzący na myśl domowe wyroby znane sprzed lat to główne zalety, którymi wyróżniają się przetwory dostępne w ofercie Jawit.pl.

Spichlerz – producent przetworów domowych, które sprzedajemy – wykorzystuje starannie wyselekcjonowane owoce i warzywa od sprawdzonych dostawców, które wzbogaca przyprawami oraz naturalnymi dodatkami pozwalającymi na długo zachować świeżość. Naturalny ketchup, przecier pomidorowy bez dodatku soli, tradycyjny chrzan, ćwikła z chrzanem, kapusta kiszona, żurek śląski, czerwony barszcz kiszony inne przetwory doskonale wzbogacą smak Twojej kuchni, sprawią, że dania będą nie tylko pyszne, ale i wartościowe. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do zup, sosów, mięs, sałatek i surówek oraz innych potraw tradycyjnej polskiej kuchni.

Producent naturalnych przetworów opiera się o wypróbowane przepisy czerpane z domowej kuchni doskonalonej przez pokolenia i z kultowych polskich książek kucharskich, oraz o tradycyjne metody produkcji. Wszystkie produkty są ręcznie pakowane , a trwałość i świeżość zawdzięczają procesowi klasycznej pasteryzacji. To pozwala uzyskać naturalny smak i zapach oraz doskonałą konsystencję, bez sztucznych dodatków i bez konserwantów.

Brak konserwantów i brak sztucznych barwników to proste sposoby przetwarzania które gwarantują, że w przetworach zachowane zostają wszystkie składniki odżywcze z warzyw i owoców. Produkty są bogate w witaminy dlatego doskonale uzupełnią codzienną dietę.

Wyświetlanie 1–9 z 12 wyników

Facebook
Instagram