Naturalne syropy owocowe

Naturalne syropy owocowe tworzymy z myślą o ludziach ceniących jakość i tradycję. Nasze produkty w niczym nie przypominają syropów z seryjnej produkcji, które przeważają na półkach wielu sklepów i supermarketów. Producent syropów wykorzystuje wyłącznie dojrzałe, starannie wyselekcjonowane owoce i cukier stosowane przez polskie gospodynie od wieków. Naturalne syropy owocowe firmy Spichlerz nie zawierają sztucznych barwników ani konserwantów.

W oparciu o tradycyjne receptury powstają syropy, które mają naturalny kolor i zapach. Ich smak przywodzi na myśl soki i syropy gotowane i pasteryzowane domowymi sposobami przez nasze babcie. Teraz nie trzeba już poświęcać długich godzin na samodzielną obróbkę owoców i przygotowywanie zdrowych soków. Aby móc poczuć tradycyjne polskie smaki, wystarczy zaopatrzyć się w naturalne syropy owocowe marki Spichlerz.

Spichlerz – znany producent naturalnych syropów owocowych – zadbał, aby produkty ze sklepu dorównywały jakością domowym wyrobom.

Od dawien dawna używaliśmy syropów jako domowy sposób w walce z infekcją czy przeziębieniem. Od przyrody dostaliśmy tyle wspaniałych darów jakimi są owoce czy warzywa, że trudno z tego nie korzystać!

Prawdziwy syrop malinowy, który nasze babcie wykorzystywały jako sposób na walkę z przeziębieniem, bogaty w witaminę C, syrop żurawinowy, a może wzmacniający syrop z czarnych porzeczek lub pyszny syrop z truskawek? W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór naturalnych owocowych syropów, dlatego każdy może dobrać idealny smak dla siebie.

Zimą możesz je dodać do gorącej herbaty, tworząc w ten sposób parujący napój, który rozgrzeje Cię nawet w najmroźniejszy dzień. Natomiast latem połączyć z wodą mineralną i lodem, aby zastąpić niezdrowe napoje gazowane. Syropy owocowe doskonale uzupełnią również smak drinków, eleganckich koktajli oraz deserów (ciast, lodów, budyniów itp.).

Wyświetlanie 1–9 z 14 wyników

Facebook
Instagram