Naturalne przetwory domowe

Naturalne składniki, prosty skład oparty o tradycyjne receptury i wyjątkowy aromat przywodzący na myśl naturalne przetwory domowe znane sprzed lat. Jest to ogromna zaleta produktów dostępnych w ofercie jawit.pl.

Spichlerz – producent przetworów domowych, których dystrybutorem jesteśmy – wykorzystuje starannie wyselekcjonowane owoce i warzywa od sprawdzonych dostawców. Wzbogacane przyprawami oraz naturalnymi dodatkami pozwalającymi na długo zachować świeżość. W naszej ofercie znajdują się między innymi barszcz czerwony czy żurek, które wpasują się w każdą kuchnię. Pewnym jest, że te zupy goszczą na naszych stołach dosyć często. Oprócz zup, mamy również w ofercie naturalny ketchup w wersji pikantnej jak i łagodnej, kapustę kiszoną czy chrzan, które również są nieodłącznym elementem domowych, pysznych obiadów!

Naturalne przetwory domowe Spichlerz opierają się na wypróbowanych i sprawdzonych przepisach. Przepisy te czerpane z domowej kuchni doskonalone były przez pokolenia. Wszystkie produkty są ręcznie pakowane, a trwałość i świeżość zawdzięczają procesowi klasycznej pasteryzacji. To pozwala uzyskać naturalny smak i zapach oraz doskonałą konsystencję, bez sztucznych dodatków i bez konserwantów.

Produkty są bogate w witaminy dlatego doskonale uzupełnią codzienną dietę. Brak sztucznych barwników i konserwantów jedynie świadczą o ich jakości.

Wyświetlanie 1–9 z 24 wyników

Facebook
Instagram