Naturalne przetwory domowe

Naturalne składniki oraz prosty skład oparty o tradycyjne receptury i wyjątkowy aromat przywodzący na myśl naturalne przetwory domowe, który znamy sprzed lat. Jest to ogromna zaleta produktów dostępnych w ofercie jawit.pl. Z racji stosowania tradycyjnych receptur, nie stosujemy sztucznych barwników i aromatów!

Spichlerz – producent przetworów domowych, których dystrybutorem jesteśmy – wykorzystuje starannie wyselekcjonowane owoce i warzywa od sprawdzonych dostawców. Wzbogacane przyprawami oraz naturalnymi dodatkami pozwalającymi na długo zachować świeżość. W naszej ofercie znajdują się między innymi barszcz czerwony czy żurek, które wpasują się w każdą kuchnię. Pewnym jest, że te zupy goszczą na naszych stołach dosyć często. Oprócz zup, mamy również w ofercie naturalny ketchup w wersji pikantnej jak i łagodnej, kapustę kiszoną czy chrzan, które również są nieodłącznym elementem domowych, pysznych obiadów! Oprócz tego znajdziesz również u nas naturalne, domowe sałatki, które sprawdzą się do każdego obiadu. Dodatkowo są one bombą witaminową, która potrzebna jest każdemu z nas!

Naturalne przetwory domowe Spichlerz opierają się na wypróbowanych i sprawdzonych przepisach. Przepisy te czerpane z domowej kuchni doskonalone były przez pokolenia. Wszystkie produkty są ręcznie pakowane, a trwałość i świeżość zawdzięczają procesowi klasycznej pasteryzacji. To pozwala uzyskać naturalny smak i zapach oraz doskonałą konsystencję, bez sztucznych dodatków i bez sztucznych konserwantów.

Produkty są bogate w witaminy dlatego doskonale uzupełnią codzienną dietę, a brak sztucznych barwników i konserwantów jedynie świadczą o ich jakości.

Spróbuj i przekonaj się sam o jakości naszych produktów!

Sprawdź również inne nasze przetwory owocowo warzywne takie jak syropy owocowe – syrop malinowy, imbirowy, pomarańczowy czy truskawkowy czy choćby konfitury w wielu pysznych, owocowych smakach! Do wyboru, do koloru!

Wyświetlanie 1–9 z 24 wyników

Facebook
Instagram